alfabank_credit

Приватбанк карта универсальная заказать онлайн

Що таке картка «Універсальна»?

Картка «Універсальна» – платіжна пластикова картка ПриватБанку, яка дає Вам можливість користуватися як власними грошима на картці, так і кредитними коштами банку. На цю картку Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери.

Карткою «Універсальна» можна розраховуватися в торгових точках
, здійснювати оплату в Інтернеті й терміналах
самообслуговування, а також знімати готівку в будь-якій точці світу. Під час оплати за кордоном комісія за конвертацію коштів із валюти картки у валюту країни стягується відповідно до офіційного обмінного курсу банку на день купівлі.

ccpb

Для тих, хто любить Україну!
Ми пропонуємо безкоштовно картку в кольорах національного прапора. Це та сама картка «Універсальна», тільки з гарним патріотичним дизайном!

Вас обслужать в будь-якому відділенні!
ПриватБанк має найбільшу мережу відділень серед комерційних банків України. Ви можете звертатися з питаннями по картці «Універсальна» у будь-яке відділення, а не тільки в те, де Ви її отримали! Співробітники всіх відділень будуть Вам раді!

creditnaya_karta_universalna

Просте та безкоштовне оформленняtimer

Процедура оформлення картки займе у Вас всього 15 хвилин.

Для отримання картки достатньо пред’явити паспорт. Інші документи, такі як довідка з місця роботи, не є обов’язковими, але їх наявність може стати важливим фактором під час визначення кредитного ліміту.

10% річних на залишок власних коштів за карткою «Універсальна»

bank-safeНа картці «Універсальна»  Ви можете зберігати власні гроші й одержувати додатковий дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок).
Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в «Приват24» або банкоматі.

 

Кредитний ліміт до 25 000 грн

Кредитний ліміт – це сума коштів, яку банк надає Вам у кредит. Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнту індивідуально.

Надайте нам довідку про Ваші доходи, закордонний паспорт або документи, які підтверджують наявність майна, а також виписку по карті іншого банку, і Ваші шанси на збільшення кредитного ліміту зростуть!

Поточний розмір кредитного ліміту Ви можете дізнатися будь-яким зручним для Вас способом: у банкоматі, відділенні банку, системі «Приват24»

Пільговий період — до 55 днів

img1У картки «Універсальна»  ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких процентів за користування!

У карток «Універсальна»   пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити проценти, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, у якому Ви скористалися кредитом.

Приклад: 5 березня Ви здійснили купівлю в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн, а 28 березня витратили з картки ще 700 грн кредитних коштів. 5 квітня довелося витратити з картки ще 1 500 грн. Погасивши тисячу до 25 квітня, Ви можете не турбуватися про ті 1 500 грн, що взяли на початку місяця – проценти на них не будуть нараховуватися до 25 травня! Раніше довелося б тримати в розумі дати всіх трьох знімань.

Приклад: на початку березня борг на Вашій картці становить 500 грн, 7 березня Ви витратили ще 1 000 грн у рахунок кредитних коштів. Щоб у березні не було нараховано проценти, до 25 числа Вам необхідно внести 500 грн. При цьому проценти на 1 000 грн не будуть нараховуватися до 25 квітня, оскільки в березні Ви погасили суму заборгованості на початок місяця, поповнивши свій рахунок на 500 грн.

Картка «Універсальна»

Щоб Ви не платили зайвої комісії, ми регулярно нагадуємо, коли потрібно внести платіж.

Ми попіклувалися про те, щоб Ви не забули вчасно здійснити платіж. Нагадування про суму обов’язкового платежу буде щомісяця надходити Вам у SMS-повідомленні на мобільний телефон та електронною поштою. Також суму обов’язкового платежу Ви можете дізнатися самостійно за допомогою банкомата, термінала самообслуговування, зателефонувавши за номером 3700 або в Інтернет-банку «Приват24».

ccpb

Зарабатывайте вместе с Приват Банком (подробнее в видео)


images (6)
SOS Credit UA
CreditPlus UA CPS