Обережно позичальник — небезпечні кредити

Небезпечні кредити. У наш час є різні види кредитів на найрізноманітніші цілі. Багато є безпечними і надійними, однак є кілька, які створюють великий ризик для позичальника.
Ви напевно бачили рекламу про кредити, які занадто гарні, щоб бути правдою. Далі ми розповімо вам більше про деякі з цих ризикованих позик, і як вони можуть швидко принести біду.

Дуже популярні швидкі кредити готівкою без застави та довідки про доходи, видаються на короткий термін з високою процентною ставкою. Його виправданням є те, що він часто повертається в наступну зарплату. Привабливість його в тому, що гроші ви можете отримати протягом декількох годин, і зазвичай немає ретельної кредитної перевірки. Цей вид кредиту надає гроші швидко, він вам буде дорого коштувати.

Кредит до зарплати це швидкі гроші в надзвичайних ситуаціях, які потрібно повернути до наступної получки. Коли настає день виплати кредиту, вам потрібно його повернути в повній мірі. Однак ви можете продовжити кредит за додаткову плату. Якщо ви продовжите цей цикл на тривалий період часу, ви отримаєте значну переплату. У деяких випадках ви можете заплатити процентну ставку на 100% або 200% більше ніж брали спочатку.

Ще один вид небезпечних позик це короткострокові кредити під заставу нерухомості автомобіля або земельної ділянки. У цьому випадку ви зможете отримати велику суму на короткий термін під високі відсотки, яка ґрунтується на вартості об’єкта забезпечення. Високий ризик становить той факт, що якщо ви не зможете своєчасно погашати кредит, банк може забрати ваше майно.

Щоб уникнути використання такого роду позик спробуйте створити надзвичайний фонд на випадок раптових фінансових проблем. Таким чином, якщо виникнуть непередбачені витрати, у вас будуть гроші щоб заплатити, без сплати значних відсотків. Гроші про запас можна зберігати на окремій особистій карті і використовувати її за необхідності. На такі карти деякі банки нараховують депозитні відсотки, так що ви зможете трохи заробити.CreditPlus UA