Як вигідно взяти кредит готівкою і менше переплатити

Як вигідно взяти кредит готівкою і менше переплатити. Якщо вам терміново потрібні гроші, це швидкий вихід щоб отримати готівку за один день. Деякі кредитори дуже повільні і процес оформлення може затягнутися до 3 днів. Великі банки видають миттєві кредити в день звернення.

Перед підписанням договору необхідно перевірити репутацію кредитора і досконально ознайомиться з умовами обслуговування. Визначтеся з граничною сумою, яка вам потрібна. Чим більша сума, тим вище ризик і менше банків погодяться на таку угоду. А ті, які готові видати такий кредит без застави, поставлять перед вами високі відсотки і страхові побори.

Річна процентна ставка та термін це головний критерій такого роду позик. Чим більше документів ви надасте в банк, включаючи документи, що підтверджують вашу платоспроможність, тим вище шанс отримати кредит з прийнятними відсотками. Офіційно працевлаштування та довідка про заробітну плату значно підвищує ваш кредитний рейтинг. Наприклад, приватним підприємцем складніше отримати беззаставний кредит, у зв’язку з високим статусом ризику.

Чим менший термін повернення позики, тим менше загальна переплата за користування коштами. Тому слід брати гроші на мінімальний термін, за який ви здатні повністю погасити заборгованість. Але будьте обережні, щоб щомісячні платежі не стали тягарем для вашого сімейного бюджету.

Вигідно і розумно зайняти в банку стільки грошей, скільки вам потрібно. Сприймайте кредити як тимчасове рішення раптових проблем. Залежність від них може призвести до серйозних обмежень у вашому бюджеті.CreditPlus UA